✆ 097 313 97 33
✍ iliariia@ukr.net
✉ 81085, Україна, м. Львів, Рясне-Руське, вул. Світла, 20а

Головна

Вилікувати ДЦП це реально! У нашому масажному кабінеті можна поставити  дитину, хвору на ДЦП (дитячий церебральний параліч) на ноги, навчити сидіти, стояти, ходити і бігати. Це реально і підтверджено багатьма роками нашої копіткої праці з попередніми пацієнтами. Всі вони зараз вилікувані, ходять до школи, бігать і навіть займаються спортом. При умові дотримання режиму лікування, який призначається кожній дитині індивідуально гарантія успіху 100%! Лікування відбувається за допомогою масажу та лікувальної фізкультури.

Засновник центру – Ілярія Йосифівна, досвічений спеціаліст в області лікування ДЦП масажним методом. Має великий досвід роботи у даній сфері, велику кількість вилікуваних вдячних пацієнтів.

Масажний дитячий кабінет « ІЛЯРІЯ » знаходиться на окраїні Львова, в Рясне-Руське. Кабінет розміщений в гарному затишному будинку, що в мальовничому місці (недалеко ліс та озера). Його вигідне розміщення в зеленій зоні створює затишок і комфорт як пацієнтам так і батькам. Дерев’яні вікна і двері зтеплоізоляцією, дубова паркетна підлога, меблі нові і практичні, зручно розташовані, сучасне світлодіодне освітлення, виділяє його серед інших установ.